Szkolny Konkurs ekologiczno-plastyczny „Woda to nasz skarb”

30 kwietnia rozstrzygnięto szkolny konkurs ekologiczno-plastyczny, którego organizatorami była p. Ewa Pietras i p. Anna Stefaniak. Konkurs przeznaczony był dla klas VI-VIII oraz dla klasy III gimnazjum. Uczniowie mogli wykonać pracę na wcześniej przygotowanych ramkach w grupach max. 3-osobowych. Zadaniem uczniów miało być odnieść się w dowolnej formie plastycznej do hasła „Woda to nasz skarb” mając na celu popularyzację wśród młodzieży problematyki związanej z ochroną środowiska ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia wody w życiu człowieka, zwierząt i roślin oraz uświadamianiu konieczności racjonalnego gospodarowania, wykorzystania oraz oszczędzania wody w naszym środowisku. Laureatami konkursu zostały uczennice klasy VIII:

I miejsce:

Martyna Kania
Patrycja Krawczyk
Zuzanna Kania

II miejsce:

Aleksandra Olesik

Aleksandra Śmiałek

Kinga Plaszczyk

III miejsce:

Aleksandra Heidt

Aleksandra Tomaszek

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!