Sukcesy

Rok szkolny 2018/2019

Quiz wiedzy o bajkach.
Laureatami zostali:

Klasa I:

Emilian Pichlak

Lena Rebelka

Jagoda Chwiołka

Klasa II:

I miejsce – Patrycja Fikus

II miejsce – Daniel Piekielny

III miejsce – Karolina Małecka

Dawid Płuska

Konkurs na najbardziej oryginalny strój ulubionej postaci z bajki.

Laureatami konkursu zostali:

Klasy I – V szkoły podstawowej

I miejsce – Patryk Gruszka – klasa IV

II miejsce – Krzysztof Wierzchowski – klasa II

III miejsce – Viviana Szymanek – klasa V b

Klasy VI – VIII szkoły podstawowej i gimnazjum

I miejsce – Jasmin Werner – klasa III gimnazjum

II miejsce – Kamil Wiśniewski – klasa III gimnazjum

III miejsce – Aleksandra Śmiałek – klasa VIII

Rok szkolny 2016/2017

Najlepsi Czytelnicy 2016/2017

Kl. II

1.   Zuzanna Szczot

2.   Dominika Kulak

3.   Jan Lorek

4.   Sandra Budnicka

5.   Jakub Mieszała

6.   Bartosz Pichlak

7.   Lena Smaga

Kl. IIIa

1.   Michał Pokora

2.   Julia Zagórna

Kl. IIIb

1.   Viviana Szymanek

Kl. IV

1.   Amelia Weszka

2.   Amelia Bartnicka

XIII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

klasa IV

Krzysztof Gasztych – I miejsce

Bartłomiej Pięędzioch – III miejsce

VI Gminny Konkurs Matematyczny „Z MATEMATYKĄ NA TY”.

Klasy II

I miejsce  Michał Goliński – SP w Bolesławcu

Klasy III

III miejsce Jan Grela – SP w Bolesławcu

II POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS IV-VI

W kategorii klas IV

Krzysztof Gasztych – I miejsce

W kategorii klas VI

Michał Wojtysiak – I miejsce

Nagrodzeni w konkursie „Mistrz Ortografii” dla kl. II i III
kl. II
I miejsce  Julia Światłowska
II miejsce Michał Goliński
III miejsce Haneczka Nadopta, Jan Lorek

kl. IIIa
I miejsce  Nikola Krynicka
II miejsce  Jan Nawrocki
III miejsce Jan Grela

kl. IIIb

Mateusz Kapral

Jan Motyl

Zuzia Zagórna

Najlepsi Czytelnicy w I półroczu

Kl. II – Sandra Budnicka, Oliwia Cierkosz, Michał Goliński, Patryk Gruszka, Łukasz Jama, Mikołaj Kostrzewa, Dominika Kulak, Bartosz Lis, Jan Lorek, Damian Mączka, Jakub Mieszała, Hanna Nadopta, Szymon Pańtak, Bartosz Pichlak, Maciej Piędzioch, Lena Smaga, Zuzanna Szczot, Julia Światłowska

Kl. IIIa- Michała Pokora, Natalia Frankowska, Jan Grela, Jan Nawrocki, Julia Zagórna

IIIb – Viviana Szymanek, Martyna Klajnert

Kl. IV-Amelia Weszka, Amelia Bartnicka

Kl. V- Ewa Wabnic

Powiatowy Konkurs Plastyczny

Karolina Paluszek z klasy IV – wyróżnienie

Rozstrzygnięcie konkursu SKO
Kl.II
I miejsce – Miłosz Cherbeć , Szymon Pańtak
II miejsce- Hania Nadopta, Julia Światłowska
III miejsce – Lena Smaga, Łukasz Jama

kl.IIIa
I miejsce – Natalia Frankowska
II miejsce – Michał Pokora
III miejsce-  Malwina Szymanek

Nagrody pocieszenia otrzymali Dominika Kulak, Oliwia Cierkosz oraz Michał Goliński.

Laureaci konkursów czytelniczych

Wśród zgłoszonych do biblioteki szkolnej prac w konkursie:
Czytamy dzieła Sienkiewicza. Plakat okładki wybranego dzieła polskiego noblisty

Kategoria kl. IV-VI SP

1.Karolina Paluszek, ucz. Kl. IV

2. Aleksandra Olesik  ucz. Kl. VI

3. Aleksandra Heidt       ucz. Kl. VI

Plakat promujący bibliotekę i czytelnictwo.

Kategoria kl. II-III SP

1.   Hanna Nadopta, ucz. Kl. II

2.   Michał Pokora, ucz. Kl IIIa

3.   Natalia Frankowska, ucz.kl. IIIb

Kategoria kl. IV-VI SP

1.   Piotr Frankowski, ucz. Kl. V

2.   Karolina Paluszek, ucz. Kl. IV

3.   Amelia Weszka, ucz. Kl. IV

 

 „Mistrzowie Złotego Pióra” w kl. II-III SP

Kl. II

I miejsce – Zuzanna Szczot

II miejsce – Lena Smaga

III miejsce – Dominika Kulak, Oliwia Cierkosz

Kl. III a

I miejsce – Natalia Frankowska

II miejsce – Szymon Nowakowski

III miejsce – Julia Zagórna

Kl. III b

I miejsce – Zuzanna Zagórna

II miejsce – Vivien Szymanek

III miejsce – Jan Motyl, Martyna Białek

Gminna Spartakiada Dzieci klas I-III – II miejsce

Naszą drużynę tworzyli: Miłosz Cherbeć, Maciej Piędzioch, Martyna Białek, Jan Grela, Oskar Heidt, Nikola Krynicka, Szymon Nowakowski.

 

 

Rok szkolny 2015/2016

Konkurs historyczny na 750-lecie Bolesławca

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie z klasy VI – Dominik Gasztych, Kuba Pędrak

Gminny konkurs przyrodniczy

W kategorii klas IV – trzecie miejsce zdobył     Piotr Frankowski

klas V - trzecie miejsce zdobyła    Martyna Kania

klas VI – drugie miejsce  zdobył     Dominik Gasztych

W kategorii klas IV – trzecie miejsce zdobył     Piotr Frankowski

klas V - trzecie miejsce zdobyła    Martyna Kania

klas VI – drugie miejsce  zdobył     Dominik Gasztych

Wiosenny Talent Show w Szkole Podstawowej

I miejsce –   Julia Światłowska kl I  ( recytacja wiersza J Tuwima „ Lokomotywa” )

II miejsce –  uczniowie klasy III     ( piosenka „ Na raz, na dwa „)

III miejsce – Mali Giganci ( prezentacje taneczne)

Wyróżnienie  - Ewa Wabnic  ( piosenka „ Puszek Okruszek” )

Nagrodzeni w prezentacjach plastycznych:

Vivien  Szymanek   kl. II b

Dominik Gasztych   kl. VI

Nikola Krynicka      kl   II a

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”

Klasa  II a – zwycięzcy

Nikola Krynicka

Julia Zagórna

wyróżnieni

Natalia Frankowska

Filip Długowski

 

Klasa  II b – zwycięzca

Mateusz Kapral

wyróżnieni

Fabian Nawrot

Klasa  III – zwycięzca

Bartłomiej Piędzioch

wyróżnieni

Amelia Napierajczyk

Amelia Weszka

Karolina Paluszek

Konkurs klas I-III „ Mistrz Złotego Pióra” 

Miejsce I :    kl. I    Lena Smaga                                kl. II a  Filip Długowski

                    kl. II b  Vivien  Szymanek                      kl. III  Karolina Paluszek

Miejsce II    kl. I  Dominika Kulak                           kl. II a Natalia Frankowska

                     kl. II b Zuzanna Zagórna                     kl. III  Amelia Weszka

Miejsce III  kl. I  Patryk Napierajczyk                    kl. II a Szymon Nowakowski

                  kl. II b Martyna Białek                         kl. III  Krzysztof Gasztych

Konkurs ekologiczny w ramach III edycji Programu edukacji ekologicznej dla Powiatu Wieruszowskiego „Z EKOLOGIĄ NA TY”  dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi  -  ”Człowiek jako element przyrody”.

Szkoły podstawowe: II miejsce  zajął uczeń VI klasy –  Dominik Gasztych

III Gminna Spartakiada Dzieci klas I-III 

I miejsce naszych małych sportowców

Drużyna w składzie:  Bartek Piędzioch, Kacper Juszczak, Oskar Heidt,  Szymek Cherbeć, Jasiek Grela oraz ozdoby tej męskiej gru

Konkurs klas I-III „ Jesienne cudaki”

Konkurs plastyczno- techniczny dla uczniów klas I-III.  Spośród tylu wspaniałych prac trudno było wybrać trzy najpiękniejsze. Zdecydowano więc, że Rada Rodziców wynagrodzi wszystkie dzieci biorące udział w konkursie.

Rok szkolny 2014/2015

Wojewódzkie Zawody – Indywidualne Biegi Przełajowe

I miejsce – Paulina Walkiewicz kl. VI

XI Gminny Konkurs Matematyczny dla klas IV – VI

klasy IV – III miejsce Mateusz Woś

klasy V – I miejsce Dominik Gasztych

klasy VI – II miejsce Artur Woś

 Konkurs Czytelniczy dla ucz. kl. I-IV SP

Kkl. Ia – Julia Zagórna, Michał Pokora, Jan Grela

Kl. Ib- Viviana Szymanek, Julia Małecka, Julia Ochędzan

Kl. II- Marta Appel, Amelia Weszka, Krzysztof Gasztych

Kl.III- Jakub Forysiak, Oskar Maksymowicz, Piotr Karmiński

Kl. IV- Aleksandra Śmiałek, Aleksandra Heidt, Aleksandra Tomaszek

W „Łamigłówkach Czytelniczych” dla ucz. kl. IV-VI SP najlepszymi okazali się:

Jakub Pendrak, Natalia Pokora, Dominika Jagieła, Anna Wabnic

II Gminna Spartakiada Dzieci klas I-III

II miejsce – drużyna w składzie: Krzysztof Gasztych, Bartłomiej Piędzioch, Kacper Juszczak, Jakub Forysiak, Kamil Zagórny, Paweł Puszcz oraz  Piotr Frankowski

IV Gminny Konkurs Matematyczny dla KL II i KL III ” Z MATEMATYKĄ NA TY”

I miejsce – Krzysiek Gasztych

II miejsce – Bartek Piędzioch

Konkurs klas I-III „ Mistrz Złotego Pióra”

Miejsce I :    kl. I a  Julia Zagórna                         kl. II  Amelia Weszka

kl. I b Vivien  Szymanek                   kl. III Kamil Zagórny

Miejsce II   kl. I a Nikola Krynicka                     kl. II  Amelia Napierajczyk

kl. I b Julia Małecka                          kl. III Piotr Frankowski

Miejsce III  kl. I a Natalia Frankowska               kl. II Karolina Paluszek

kl. I b Jan Motyl                              kl. III Julia Karpińska

Rok szkolny 2013/2014

III Gminny Konkurs Matematyczny dla KL II i KL III ” Z MATEMATYKĄ NA TY”

kl.II – II miejsce Piotr Frankowski

kl.III – III miejsce  Filip Piekielny

Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny „Człowiek jako element przyrody”

I miejsce – Elżbieta Grela

II miejsce – Marcelina Panek

 Religijny konkurs dla kl. IV-VI ” FRANCISZEK – papież  ubogich”

I miejsce -  uczennica kl. V Elżbieta Grela
II miejsce – uczennica kl. V  Marcelina Panek
III miejsce – uczennica kl. IV  Natalia Pokora

„Wierszyki i rymowanki o oszczędzaniu”-  konkurs zorganizowany przez SKO

Nagrodzeni uczniowie:

Klasa II -  Kamil Zagórny i Piotr Frankowski

Klasa III -  Ola Śmiałek i Martyna Kania

Klasa IV -    Dominika Jagieła

 

Rok szkolny 2012/2013

Gminny Konkurs Przyrodniczy

klasa IV

III miejsce – Elżbieta Grela

klasa VI

I miejsce – Beata Olesik

III miejsce – Weronika Malik

III Międzygminny konkurs Języka Angielskiego ” WE CAN DO”

I miejsce -  Damian Pawlik – kl. VI

II miejsce – Julia Kolarska – kl. VI

IX Gminny Konkurs Matematyczny dla klas  IV – VI SP

III miejsce – Martyna Janusz (kategoria kl. IV)

II miejsce – Kacper Owczarek (kategoria kl. VI)

Etap gminny Turnieju „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Skład zwycięskiej drużyny:

Klasa III – Dominik Gasztych, Kacper Szczepanik, Jakub Pendrak, Kamil Wiśniewski, Damian Płuska, Paweł Kubiński, Oskar Wróbel.

Klasa II – Jakub Rebelka, Iwo Malik, Michał Wojtysiak

Gminny Konkurs Matematyczny dla klasy  II i III SP

Klasa II

I    miejsce  -    Michał Wojtysiak       SP Bolesławiec

II   miejsce -    Filip Piekielny             SP Bolesławiec

Klasa III

II  miejsce   -    Jakub Pendrak           SP  Bolesławiec

III miejsce  -    Dominik Gasztych      SP  Bolesławiec

Powiatowy Konkurs Plastyczny na „Najładniejszą ozdobę Wielkanocną”

I miejsce – Mateusz Panek kl. IV

Szkolny konkurs ” Mistrz Złotego Pióra”

Oto zwycięzcy:

I miejsce – Piotr Frankowski kl.I      Zuzanna Kania kl.II                   Natalia Pokora kl.III

II miejsce -Kamil Zagórny kl.I          Aleksandra Śmiałek kl.II            Dominik Gasztych kl.III

III miejsce – Jakub Forysiak kl.I       Aleksandra Olesik  kl.II              Jakub Pendrak kl.III

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Niezwykły świat Kubusia Puchatka”

I miejsce – Martyna Kania

II miejsce – Zuzanna Kania

Filip Piekielny

III miejsce – Dominik Gasztych

wyróżnienia – Aleksandra Heidt

Michał Wojtysiak

Mateusz Woś

Szkolny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Juliana Tuwima

I miejsce – Elżbieta Grela

II miejsce – Katarzyna Tomaszek

III miejsce- Beata Olesik

wyróżnienie – Natasza Malik

Konkurs na znaczek zakazu palenia w ramach programu „Nie pal przy mnie proszę” organizowany przez Państwową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Wieruszowie

wyróżnienie – Kinga Plaszczyk z klasy II

Szkolny Konkurs Plastyczny „Janusz Korczak – nie ma dzieci – są ludzie”

I miejsce – Mateusz Panek kl. IV

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

I miejsce w konkursie Viziriada w województwie łódzkim w piłce siatkowej

II miejsce w turnieju o Puchar Tymbarku chłopców klas I – III na szczeblu powiatu