Kalendarz roku szkolnego

Rok szkolny 2017/2018

4 września – rozpoczęcie roku szkolnego

1 listopada – Wszystkich Świętych

11 listopada – Święto Niepodległości

23 – 31 grudnia – zimowa przerwa świąteczna

1 stycznia – Nowy Rok

25 – 31 grudnia – zimowa przerwa świąteczna

1 stycznia – Nowy Rok

Ferie – 29 stycznia – 11 lutego

1 maja – Święto Pracy

3 maja – Święto Konstytucji 3 Maja

31 maja – Boże Ciało

22 czerwca – zakończenie roku szkolnego

Dni wolne od zajęć dydaktycznych:

02.11.2017r., 18,19,20. 04. 2018 r, 30.04. 2018r., 02.05.2018r., 04.05. 2018 r., 01.06.2018 r.,

Rok szkolny 2016/2017

1 września – rozpoczęcie roku szkolnego

1 listopada – Wszystkich Świętych

11 listopada – Święto Niepodległości

23 – 31 grudnia – zimowa przerwa świąteczna

1 stycznia – Nowy Rok

Ferie – 16 – 29 stycznia

1 maja – Święto Pracy

3 maja – Święto Konstytucji 3 Maja

15 czerwca – Boże Ciało

23 czerwca – zakończenie roku szkolnego

Dni wolne od zajęć dydaktycznych:

31.10.2016r., 02.05.2017r., 04.05. 2017 r., 05.05.2017 r., 16.06.2017 r.

Rok szkolny 2015 / 2016

1 września – rozpoczęcie roku szkolnego

1 listopada – Wszystkich Świętych

11 listopada – Święto Niepodległości

23 – 31 grudnia – zimowa przerwa świąteczna

1 stycznia – Nowy Rok

15 – 28 lutego – ferie zimowe

24 – 29 marca – wiosenna przerwa świąteczna

1 maja – Święto Pracy

3 maja – Święto Konstytucji 3 Maja

26 maja – Boże Ciało

24 czerwca – zakończenie roku szkolnego

Dni wolne od zajęć dydaktycznych:

Szkoła Podstawowa

02.11.2015r., 04.01.2016 r., 05.01.2016r., 05.04. 2016 r., 02.05.2016 r., 27.05.2016 r.

Gimnazjum

02.11.2015r., 04.01.2016 r., 05.01.2016r., 18.04.2016r.,19.04.2016r., 20.04.2016r., 02.05.2016 r., 27.05.2016 r.

ZAJĘCIA  DODATKOWE

PONIEDZIAŁEK

1220 – 1305 –  zajęcia wyrównawcze kl.  IIa, IIb (S.PODSTAWOWA)– Małgorzata Węgier

1310 – 1400 – zajęcia korygujące dla klas I-II (GIMNAZJUM) – Aneta Otorowska-Siwik

1310 – 1400– zajęcia ekologiczne – kl. IV-VI – Aneta Zimoch

1315 – 1400– zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. V,VI – Jolanta Bukal

1405 – 1450 - zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. III (GIMNAZJUM) – Ewa Pietras

1410 – 1500 – kółko z języka angielskiego kl. III (GIMNAZJUM)– Aldona Gasztych

1410 – 1500 – zajęcia ekologiczne – kl. I-III (GIMNAZJUM) – Aneta Zimoch

1420 – 1505– kl. I-III (GIMNAZJUM) – Wiesława Muszkat-Mączka

1505 – 1550 – zajęcia dodatkowe z W-F – kl. IV-VI – Wiesława Muszkat-Mączka

WTOREK

730 – 815 – rytmika kl. IV-VI – Zofia Olek

730 – 815 – język angielski -zajęcia dodatkowe kl. VI – Aldona Gasztych

1220–1305 – zajęcia dodatkowe  kl. I (S.PODSTAWOWA) – Zofia Olek

ŚRODA

1125 – 1210 – zajęcia wyrównawcze (S.PODSTAWOWA) – Joanna Piasta

1220 – 1305 – język angielski kl. I-III (S.PODSTAWOWA) – Magdalena Kołodziej

CZWARTEK

730 – 815 – zajęcia plastyczne kl. IV-VI – Anna Stefaniak

1310 – 1400 – zajęcia dodatkowe muzyczne kl. I-III (S.PODSTAWOWA) – Maria Janas

1410 – 1500– zajęcia dodatkowe muzyczne kl.I-III (GIMNAZJUM) – Maria Janas

1410 – 1500 – zajęcia rozwijające kl. I-III (GIMNAZJUM) – Aneta Otorowska – Siwik

PIĄTEK

730 – 815 – gry i zabawy kl. III (S.PODSTAWOWA) – Joanna Piasta

1220– 1305 - rytmika kl. I-III – Zofia Olek

1315 – 1400– zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. V,VI – Jolanta Bukal

Drodzy Rodzice!

Po zapoznaniu się z ofertą zajęć dodatkowych prosimy o opinię na temat ich trafności oraz Państwa oczekiwań w tym zakresie.